Арматура. Арматурні роботи. http://armatura.ukrtechno.info/

Арматура. Арматурні роботи.

tel
email
Основные разделы
Загальні відомості про арматурі Напружувана арматура Приймання транспортування та зберігання арматури

Механічна обробка та підготовка арматури Зварювання арматури
З'єднання арматури без зварювання

Виготовлення арматурних каркасів і сіток Монтаж готових арматурних виробів Заставні деталі

Фіксація зазорів між арматурою і опалубкою Техніка безпеки при арматурних роботах Підвищення ефективності арматурних робіт

Напівавтоматичне зварювання арматури порошковим дротом

Техніка дугового зварювання і області застосування порошкового дроту в значній мірі залежать від її конструкції. Так, електрозварювання низьковуглецевих і деяких низьколегованих сталей рекомендується вести порошковим дротом з поздовжньою щілиною. Для зварювання середньолегованих сталей слід використовувати порошкову дріт без поздовжньої щілини. Техніка дугового зварювання порошковим дротом складного перетину багато в чому аналогічна зварюванні покритим електродом.

Особливість електрозварювання відкритою дугою порошковим дротом з поздовжньою щілиною - освіта як щільних, так і пористих ділянок наплавленого металу. Одна з причин утворення пористості в наплавленном металі - підвищений вміст в ньому газів (азоту і водню) і вологи. Тому порошкову дріт простого перерізу необхідно прожарювати протягом 1-1,5 год при температурі 200-250 ° С. Крім того, регулюючи в процесі зварювання виліт порошкового дроту, можна в певних межах змінювати вміст у металі шва азоту, водню і оксидів.

Згідно СНіП 2.03.01-84 дугове зварювання порошковим дротом рекомендується вести при стикуванні горизонтально і вертикально розташованих стрижнів. При цьому техніка зварювання горизонтальних стрижнів незначно відрізняється від електрозварювання суцільним дротом під шаром флюсу. Для з'єднання випусків арматури збірних залізобетонних виробів шляхом зварювання порошковим дротом використовують інвентарні форми на сталевих жолобчастих скобах-підкладках. Режими дугового зварювання з'єднань арматурних стержнів із сталі марок 35ГС і Ст5 порошковим дротом наведені в табл. 1.

Таблиця 1. Орієнтовні режими дугового зварювання стикових з'єднання горизонтальних стрижнів порошковим дротом
Марка порошкового дроту Діаметр стержнів, мм Діаметр дроту, мм Зварювальний струм, А Напруга дуги, В Тривалість зварювання, хв

Сухий виліт електродного дроту, мм

Особливості технології зварювання
ПП-АНЗ 25-28 3 250-300 25-26 2,5-3,5 30-40 Струм постійний, зворотної полярності
ПП-АНЗ 32-40 3 350-400 26-30 4-5,5 40-50 Те ж

Послідовність наплавлення багатошарових швів приймається такий же, як і при ручного дугового зварювання штучними електродами. При цьому в процесі електрозварювання необхідно видаляти шлак з кожного попереднього шару.

Другие материалы:

Контроль якості зварних з'єднань при зварюванні арматуриВанна одноелектродная зварювання арматури на сталевий скобі-підкладціВанна напівавтоматичне зварювання арматури під флюсомДефекти зварних з'єднань при зварюванні арматуриОбладнання для зварювання арматуриНапівавтоматичне зварювання арматури відкритою дугою голою дротом (СОДГП) на сталевий скобі-накладціНапівавтоматичне зварювання арматури порошковим дротомДріт для механізованого дугового зварювання арматуриЕлектроди для дугового зварювання арматуриРучна зварка арматуриІнструменти та обладнання зварникаКонтактна точкове зварювання арматуриКонтактна стикова зварка арматуриЗварюваність арматури
Вверх | Арматура. Арматурні роботи. | Администрирование | Контакты | Поиск | Карта раздела
© 2008-2019 x51.project
Дозволяється копіювання та інше використання матеріалів сайту при умові встановлення гіперпосилання, не забороненої до індексації пошуковими системами, на матеріал або головну сторінку сайту Арматура. Арматурні роботи..