Арматура. Арматурні роботи. http://armatura.ukrtechno.info/

Арматура. Арматурні роботи.

tel
email
Основные разделы

Напружувана арматура

З метою підвищення тріщиностійкості та несучої здатності залізобетонних конструкцій, а також більш повного використання механічних властивостей арматурної сталі та скорочення його витрат використовують попереднє напруження арматури. Використання попереднього напруження арматури при виготовленні конструкцій дозволяє залізобетону чинити опір значним розтягуючим напруженням.

В якості арматури використовується сталь з високою міцністю на розтяг, яка натягається механічним пристроєм і заливається бетонною сумішшю. Після схоплювання сила попереднього натягу звільненій сталевого дроту або троса передається навколишньому бетону, так що він виявляється стислим. Таке створення напружень стиску дозволяє частково або повністю усунути розтягують напруги від навантаження.

Попереднє напруження може проводитися не тільки до, а й після схоплювання бетонної суміші. Найчастіше цей метод застосовується при будівництві мостів з великими прольотами, де один проліт виготовляється в кілька етапів. Матеріал з сталі (трос або арматура) укладається у форму для бетонування в чохлі (гофрована тонкостінна металева або пластикова труба). Після виготовлення монолітної конструкції трос (арматуру) спеціальними механізмами (домкратами) натягують до певної міри. Після чого в чохол з тросом (арматурою) закачується рідкий цементний (бетонний) розчин. Таким чином забезпечується міцне з'єднання сегментів прольоту моста.

Методи попереднього напруження арматури використовувані в будівництві:

  • натяг на упори піддона або форми
  • натяг на бетон виробу або конструктивного елемента.

Способи натягу арматури - механічний, електротермічний і електротермомеханічної. Арматурні роботи при натягу складаються з заготівлі напруженої арматури і арматурних елементів, з'єднання, укладання та натягу арматури. Елементи напруженої арматури - робоча арматура, анкери, затиски.

Другие материалы:

Вверх | Арматура. Арматурні роботи. | Администрирование | Контакты | Поиск | Карта раздела
© 2008-2019 x51.project
Дозволяється копіювання та інше використання матеріалів сайту при умові встановлення гіперпосилання, не забороненої до індексації пошуковими системами, на матеріал або головну сторінку сайту Арматура. Арматурні роботи..