Арматура. Арматурні роботи. http://armatura.ukrtechno.info/

Арматура. Арматурні роботи.

tel
email
Основные разделы

Правка арматури

Для редагування арматурних стержнів діаметром понад 14 мм використовують приводні верстати для згинання арматури. Ручну правку арматури менших діаметрів виконують за допомогою спеціальних плит (рис.1, а і б) або накидних ключів (рис. 1, в), виготовлених зі сталі Ст5.

Малюнок 1. Пристосування для редагування стержневої арматури вручну
а - плита з куточками; б - плита зі штирями; в - накидний ключ

Стрижні арматури закладають між куточками або штирями і правлять їх вигином або за допомогою ключа.

Робоче місце для редагування арматурних стержнів організовують наступним чином. На протилежних кутках верстата зміцнюють дві правильні плити. З одного боку верстата, впритул до нього встановлюють ряд високих підставок, а з іншого, відступаючи на 300 мм, - ряд низьких підставок, з'єднаних з верстатом скатами. Правку виконує ланка, що складається з двох арматурників 3 - або 4-го розряду. Один з них підносить і укладає на підставки стрижні, що підлягають виправленню, інший править їх на плитах, діючи стрижнем як важелем, і виправлені стрижні скачує на низькі підставки.

Другие материалы:

Вверх | Арматура. Арматурні роботи. | Администрирование | Контакты | Поиск | Карта раздела
© 2008-2019 x51.project
Дозволяється копіювання та інше використання матеріалів сайту при умові встановлення гіперпосилання, не забороненої до індексації пошуковими системами, на матеріал або головну сторінку сайту Арматура. Арматурні роботи..