Арматура. Арматурні роботи. http://armatura.ukrtechno.info/

Арматура. Арматурні роботи.

tel
email
Основные разделы

Робота з напруженою арматурою

З усіх робочих операцій з виготовлення попередньо напружених залізобетонних конструкцій операція натягу арматури найбільш небезпечна.

Перш ніж приступити до натягнення арматури необхідно перевірити стан та справність натяжних установок (гідродомкратів), анкерних і захватних пристосувань. Захватні пристосування перевіряють на статичне зусилля, що перевищує розрахункове на 25%. Періодичність такої перевірки повинна бути не рідше одного разу на три місяці.

Робоче місце машиніста з боку натягиваемой арматури захищають захисною сіткою. Упори стенду і силових форм захищають знімними козирками і щитками.

Під час натягу арматури сторонні особи на робоче місце машиніста не допускаються.

При натягу арматури електротермомеханічної способом на робочому місці машиніста та його помічника повинні бути гумові килимки. Крім того, персонал, що обслуговує установки електронагріву, повинен працювати в гумовому взутті (калошах або тапочках). Всі металеві огорожі машини заземлюються. Натяг заміряють в захисних масках.

Другие материалы:

Вверх | Арматура. Арматурні роботи. | Администрирование | Контакты | Поиск | Карта раздела
© 2008-2019 x51.project
Дозволяється копіювання та інше використання матеріалів сайту при умові встановлення гіперпосилання, не забороненої до індексації пошуковими системами, на матеріал або головну сторінку сайту Арматура. Арматурні роботи..