Арматура. Арматурні роботи. http://armatura.ukrtechno.info/

Арматура. Арматурні роботи.

tel
email
Основные разделы

Вязка арматури на будівельному майданчику

Вязка арматури на будівельному майданчику здійснюється, в основному, аналогічно в'язанні арматури в заводських умовах. Головна відмінність - менша механізація робіт з в'язанні арматури і велика їх трудомісткість.

Для підвищення продуктивності праці необхідна продумана організація всього робочого процесу в'язки арматури. Це здійснюється передусім шляхом чіткого поділу праці всередині ланки арматурників, забезпечення їх необхідним інструментом і пристосуваннями. Подавати арматуру до робочого місця слід тільки комплектно. В'язані сітки і каркаси при монтажі з'єднують внапусток. Довжина перепуску нахлесточного з'єднання залежить від умови роботи стику, марки бетону і типу робочої арматури. Зазвичай довжина перепуску в розтягнутій зоні бетону повинна бути не менше 250 мм, а в стислій - не менше 200 мм.

Арматуру вертикальних конструкцій висотою більше 3 м встановлюють із застосуванням риштувань та помостів або використовують для цього підйомно-переставні майданчики, які для зручності робіт по в'язці арматури можна опускати або піднімати.

Користуються також шаблонами та іншими пристосуваннями, що забезпечують підвищення продуктивності праці. Наприклад, укрупнення елементів вигідно вести з застосуванням кондукторів.

Монтують арматурні вироби в певній послідовності: підготовка арматурного елемента до монтажу; стропування; подання елемента до місця установки; установка в проектне положення; в'язка стиків, що з'єднуються. Підготовка арматурного елемента до монтажу полягає у візуальному огляді, очищенні механічної сталевий щіткою від бруду та іржі, а при необхідності в випрямленні за допомогою молотка.

Підготовку і строповку арматурного вироби здійснюють двоє робітників. Установку арматурних виробів у проектне положення, їх фіксацію і з'єднання з раніше встановленими елементами виконують троє робітників. Один з них подає сигнал про початок підйому, а потім про початок його опускання на місце установки. Два інших арматурника утримують елемент за відтяжки при його підйомі, встановлюють його на місце і разом з третім з'єднують стрижні стиків в'язанням дротом. При складанні арматурних виробів, розташованих у траншеях або котлованах, арматурні елементи подають за допомогою спеціальної траверси або використовують для опускання арматури лотки.

Другие материалы:

Вверх | Арматура. Арматурні роботи. | Администрирование | Контакты | Поиск | Карта раздела
© 2008-2019 x51.project
Дозволяється копіювання та інше використання матеріалів сайту при умові встановлення гіперпосилання, не забороненої до індексації пошуковими системами, на матеріал або головну сторінку сайту Арматура. Арматурні роботи..